O Include Akademii

Minęło już 12 lat odkąd zdecydowałem moje wieloletnie doświadczenie szkoleniowe zainwestować w Include Akademię. Powód był i nadal jest jeden. Chcę dostarczyć Ci szkoleń, w których sam chciałbym uczestniczyć. 

Norbert Waszak

CEO Include Akademia
Microsoft Certified Trainer

  • 16 lat doświadczenia w analizie danych
  • Autorskie rozwiązania dla analityków 
  • Twórca szkoleń online
  • Uczy największe marki w kraju

Ludziom szczęście przynosi ciekawość.

Jeśli obudzisz w człowieku ciekawość, będzie się uczyć w sposób naturalny. Nauczanie to praca kreatywna, a nie tylko dostarczanie informacji. Dobry nauczyciel informuje, ale jest też mentorem, prowokuje.
Obecnie edukacja skupia się na egzaminowaniu, a nie na uczeniu się. Zamiast wzbudzać ciekawości wprowadza kulturę posłuszeństwa. W szkole panuje rutyna, a nie wyobraźnia i ciekawości.

Człowiek jest z natury kreatywny.

Wpływamy na swoje życie i ciągle wprowadzamy zmiany. Kreujemy je poprzez wyobrażanie sobie możliwości. To dlatego ludzka kultura jest tak różnorodna i dynamiczna. Celem edukacji powinno być budzenie i rozwijanie kreatywności, a nie wprowadzanie kultury standaryzacji.

Ludzie są różni.

Mają różne zdolności. Talenty są niesamowicie zróżnicowane. W edukacji chodzi o ludzi. Celem jest ich włączenie, zaciekawienie, pobudzenie indywidualności i kreatywności.

Wiem, że poprawimy edukację wspierając, zachęcając do nauki i ciągłego rozwoju. Inwestowanie w rozwój to nie wydatek.
To inwestycja. Wszyscy, odnoszący sukcesy to wiedzą.

Zaufali nam