O Include Akademii

"Minęło już 12 lat odkąd zdecydowałem się moje wieloletnie doświadczenie szkoleniowe zainwestować w Include Akademię. Powód był i nadal jest jeden. Chcę dostarczyć Ci szkoleń, w których sam chciałbym uczestniczyć."

Norbert Waszak
CEO Include Akademia
Norbert Waszak
CEO Include Akademia

"Minęło już 12 lat odkąd zdecydowałem się moje wieloletnie doświadczenie szkoleniowe zainwestować w Include Akademię.
Powód był i nadal jest jeden. Chcę dostarczyć Ci szkoleń, w których sam chciałbym uczestniczyć."

W include realizujemy to, bo wiemy, że:

Ludziom szczęście przynosi ciekawość

Jeśli obudzisz w człowieku ciekawość, będzie się uczyć w sposób naturalny.

Nauczanie to praca kreatywna, a nie tylko dostarczanie informacji. Dobry nauczyciel informuje, ale jest też mentorem, prowokuje.

Obecnie edukacja skupia się na egzaminowaniu, a nie na uczeniu się. Zamiast wzbudzać ciekawości wprowadza kulturę posłuszeństwa. W szkole panuje rutyna, a nie wyobraźnia i ciekawości.

Człowiek jest z natury kreatywny

Wpływamy na swoje życie i ciągle wprowadzamy zmiany. Kreujemy je poprzez wyobrażanie sobie możliwości.

To dlatego ludzka kultura jest tak różnorodna i dynamiczna. Celem edukacji powinno być budzenie i rozwijanie kreatywności, a nie wprowadzanie kultury standaryzacji.

Ludzie są różni

Mają różne zdolności. Talenty są niesamowicie zróżnicowane. W edukacji chodzi o ludzi. Celem jest ich włączenie, zaciekawienie, pobudzenie indywidualności i kreatywności.

Wiemy, że poprawimy edukację wspierając, zachęcając do nauki i ciągłego rozwoju. Inwestowanie w rozwój to nie wydatek. To inwestycja. Wszyscy, odnoszący sukcesy to wiedzą.

Zaufali nam

Zaufali nam