Microsoft Excel

Niezbędnik analityka

Jeśli jesteś analitykiem to wiesz, jak ważne jest szybkie wyszukiwanie i przetwarzanie danych. Twoja praca wymaga sprawnego wyciągania informacji z dużych baz. Dane, które do Ciebie trafiają powinny układać się w logiczne raporty. Po napisaniu zapytania filtrującego dane, oczekujesz precyzyjnych wyników. 

Na spotkaniu dowiesz się:

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Zobacz film o możliwościach funkcji wyszukiwania

W tym filmie pokażę Ci jak zastosować funkcje WYSZUKAJ.PIONOWO, X.WYSZUKAJ, INDEKS, PODAJ.POZYCJĘ, ADR.POŚR I UNIKATOWE.

Agenda szkolenia

Formuły

Wizualizacja danych - formatowanie warunkowe

Sortowanie i filtrowanie danych

Obiekt Tabela i Zakres

Tabela przestawna i wykres przestawny

Rozszerzenie możliwości Tabeli przestawnej

Zaufali nam

Daniel Podsadecki

NFZ Kraków
5/5

Polecam szkolenia w Include Akademii - piszę na gorąco po szkoleniu z MS Excel. Na szkoleniu przedstawionych zostało mnóstwo ciekawych przykładów, pan Norbert pokazał nam różne możliwości rozwiązywania problemów, utwierdzając mnie w przekonaniu jak bardzo wszechstronnym narzędziem jest Excel. Myślę, że cała grupa przekonała się, że warto opuścić swoje utarte "excelowe" szlaki, żeby było jeszcze wygodniej i efektywniej. Co najlepsze, wszystko było okraszone poczuciem humoru, dzięki czemu zdobywanie wiedzy było jeszcze przyjemniejsze. Teraz czas na VBA 🙂

5/5

Z firmą Include Akademia zaliczyłam szkolenia z zaawansowanego Excel-a i VBA. Zajęcia bardzo dobrze przygotowane. Wiedza przekazywana w przystępny sposób. Polecam!

Katarzyna Wons

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Zamów szkolenie

Microsoft Excel - Niezbędnik Analityka

Tryb szkolenia: online lub stacjonarne (w siedzibie Twojej firmy)

Czas trwania: 2 dni (14 godzin)

Liczba uczestników: do 15 osób

Cena netto

4 900 PLN

Szkolenie plus roczny dostęp do kursu online dla wszystkich uczestników

6 500 PLN

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Include Akademia Norbert Waszak, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia.

Trener Norbert Waszak

Od 17 lat tłumaczę Excela na ludzki język. Moje autorskie rozwiązania wspierają analityków PGE, Warta S.A., Leroy Merlin, Animex, Bolix S.A., Castorama, NFZ, Dalkia, Saint-Gobain, itp. Dostarczam praktycznych szkoleń z programowania, analizy i prezentacji danych i projektowania w MS Project.

Proponowane szkolenia