Business Intelligence

Przetwarzanie, analiza i prezentacja danych

Jeśli jesteś analitykiem, Power BI to naturalny krok w Twoim rozwoju. Wprowadzę Cię w świat budowania zautomatyzowanych modeli danych i skondensowanej prezentacji w formie dostosowanej do odbiorcy.
Microsoft wprowadził rozwiązania z serii Power w odpowiedzi na coraz większe wyzwania stawiane przed analitykami w zakresie szybkiego przetwarzania i wizualizowania dużych ilości informacji. 

Na spotkaniu dowiesz się:

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Zobacz film o możliwościach PowerBI

W tym filmie pokażę Ci jak pobrać dane z arkuszy Google i połączyć je relacjami z danymi pochodzącymi z plików Excel i CSV.

Agenda szkolenia

Start

Łączenie danych

Zarządzanie relacjami

Przetwarzanie danych

Analiza danych

Wizualizacja danych

Zapisywanie i publikowanie raportów do usługi Power BI Online

Zaufali nam

Zamów szkolenie

Microsoft Power BI

Tryb szkolenia: online lub stacjonarne (w siedzibie Twojej firmy)

Czas trwania: 2 dni (14 godzin)

Liczba uczestników: do 15 osób

Cena netto

6 000 PLN

Szkolenie plus roczny dostęp do kursu online dla wszystkich uczestników

8 000 PLN

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Include Akademia Norbert Waszak, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia.

Trener Norbert Waszak

Od 17 lat tłumaczę Excela na ludzki język. Moje autorskie rozwiązania wspierają analityków PGE, Warta S.A., Leroy Merlin, Animex, Bolix S.A., Castorama, NFZ, Dalkia, Saint-Gobain, itp. Dostarczam praktycznych szkoleń z programowania, analizy i prezentacji danych i projektowania w MS Project.

Proponowane szkolenia