Power Query

Pobieranie i transformacja danych

Pobierając dane z rozmaitych źródeł wiesz, że wymagają one wstępnego przetworzenia, aby finalnie trafiły na arkusz kalkulacyjny w wersji tabelarycznej i w odpowiednich formatach. Jeśli wynik pobierania danych jest daleki od ideału, to potrzebujesz Power Query.
Power Query posiada narzędzia niedostępne w klasycznym Excelu, które przekształcą dane i przekonwertują na odpowiedni format. Każdy krok jest nagrywany, tworząc automatyzację oszczędzającą Twój czas.

Na spotkaniu dowiesz się:

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Zobacz film o możliwościach Power Query

W tym filmie pokażę Ci jak przekształcić dane aby uzyskały właściwy format tabeli.

Agenda szkolenia

Import danych

Transformacja danych

Operacje na zapytaniach

Łączenie wielu źródeł danych

Dodawanie kolumn

Język M

Niestandardowe rozwiązania

Zaufali nam

Zamów szkolenie

Microsoft Power Query - Pobieranie i transformacja danych

Tryb szkolenia: online lub stacjonarne (w siedzibie Twojej firmy)

Czas trwania: 2 dni (14 godzin)

Liczba uczestników: do 15 osób

Cena netto

5 500 PLN

Szkolenie plus roczny dostęp do kursu online dla wszystkich uczestników

7 000 PLN

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Include Akademia Norbert Waszak, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia.

Trener Norbert Waszak

Od 17 lat tłumaczę Excela na ludzki język. Moje autorskie rozwiązania wspierają analityków PGE, Warta S.A., Leroy Merlin, Animex, Bolix S.A., Castorama, NFZ, Dalkia, Saint-Gobain, itp. Dostarczam praktycznych szkoleń z programowania, analizy i prezentacji danych i projektowania w MS Project.

Proponowane szkolenia