Microsoft Project

Tworzenie i zarządzanie projektami

Jeśli pracujesz w firmie, która się rozwija, tworząc i inwestując w projekty, potrzebujesz aplikacji, która będzie Cię wspierać na wszystkich etapach pracy. Najbardziej popularnym programem tego typu jest Microsoft Project. Jest to aplikacja, która kompleksowo wspiera Cię w zarządzaniu nawet najbardziej skomplikowanym projektem.

Na spotkaniu dowiesz się:

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Agenda szkolenia

Zasady poruszania się po programie Project

Kalendarz projektu

Wprowadzanie zadań

Zależności między zadaniami

Zasoby

Koszty

Wyświetlanie i wyszukiwanie informacji

Zarządzanie projektem

Zaufali nam

Daniel Podsadecki

NFZ Kraków
5/5

Polecam szkolenia w Include Akademii - piszę na gorąco po szkoleniu z MS Excel. Na szkoleniu przedstawionych zostało mnóstwo ciekawych przykładów, pan Norbert pokazał nam różne możliwości rozwiązywania problemów, utwierdzając mnie w przekonaniu jak bardzo wszechstronnym narzędziem jest Excel. Myślę, że cała grupa przekonała się, że warto opuścić swoje utarte "excelowe" szlaki, żeby było jeszcze wygodniej i efektywniej. Co najlepsze, wszystko było okraszone poczuciem humoru, dzięki czemu zdobywanie wiedzy było jeszcze przyjemniejsze. Teraz czas na VBA 🙂

5/5

Z firmą Include Akademia zaliczyłam szkolenia z zaawansowanego Excel-a i VBA. Zajęcia bardzo dobrze przygotowane. Wiedza przekazywana w przystępny sposób. Polecam!

Katarzyna Wons

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Zamów szkolenie

Microsoft Project - Tworzenie i zarządzanie projektami

Tryb szkolenia: online lub stacjonarne (w siedzibie Twojej firmy)

Czas trwania: 2 dni (14 godzin)

Liczba uczestników: do 15 osób

Cena netto

6 000 PLN

Szkolenie plus roczny dostęp do kursu online dla wszystkich uczestników

8 000 PLN

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Include Akademia Norbert Waszak, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia.

Trener Norbert Waszak

Od 17 lat tłumaczę Excela na ludzki język. Moje autorskie rozwiązania wspierają analityków PGE, Warta S.A., Leroy Merlin, Animex, Bolix S.A., Castorama, NFZ, Dalkia, Saint-Gobain, itp. Dostarczam praktycznych szkoleń z programowania, analizy i prezentacji danych i projektowania w MS Project.

Proponowane szkolenia