Szkolenia

Business Intelligence. Przetwarzanie, analiza i prezentacja danych.

Jeśli jesteś analitykiem, Power BI to naturalny krok w Twoim rozwoju. Microsoft wprowadził rozwiązania z serii Power w odpowiedzi na coraz większe wyzwania stawiane przed analitykami w zakresie szybkiego przetwarzania i wizualizowania dużych ilości informacji.

Microsoft Excel - Niezbędnik analityka

Jeśli jesteś analitykiem to wiesz, jak ważne jest szybkie wyszukiwanie i przetwarzanie danych. Twoja praca wymaga sprawnego wyciągania informacji z dużych baz. Dane, które do Ciebie trafiają powinny układać się w logiczne raporty. Po napisaniu zapytania filtrującego dane, oczekujesz precyzyjnych wyników.

Power Query - Pobieranie i transformacja danych

Pobierając dane z rozmaitych źródeł wiesz, że wymagają one wstępnego przetworzenia, aby finalnie trafiły na arkusz kalkulacyjny w wersji tabelarycznej i w odpowiednich formatach. Jeśli wynik pobierania danych jest daleki od ideału, to potrzebujesz Power Query.
Power Query posiada narzędzia niedostępne w klasycznym Excelu.

Programowanie VBA - Podstawy tworzenia automatyzacji

Jeśli kiedykolwiek usłyszałeś, że nie da się czegoś wykonać w MS Excel, to musisz poznać możliwości języka VBA. Napiszesz własne rozwiązania automatyzujące Twoją pracę i połączysz Excela z innymi aplikacjami Office.

Tworzenie i zarządzanie projektami

Jeśli pracujesz w firmie, która się rozwija, tworząc i inwestując w projekty, potrzebujesz aplikacji, która będzie Cię wspierać na wszystkich etapach pracy. Najbardziej popularnym programem tego typu jest Microsoft Project. Jest to aplikacja, która kompleksowo wspiera Cię w zarządzaniu nawet najbardziej skomplikowanym projektem.

Microsoft PowerPoint - Skuteczna prezentacja

Chcesz tworzyć nowoczesne prezentacje, które dla odbiorcy będą estetyczną przygodą? W dzisiejszych czasach jesteśmy atakowani informacjami. Naucz się przekazywać treści tak, aby nie zginęły pośród otaczającego szumu wszechobecnych danych.