Visual Basic for Applications

Programowanie VBA - Podstawy tworzenia automatyzacji

Jeśli kiedykolwiek usłyszałeś, że nie da się czegoś wykonać w MS Excel, to musisz poznać możliwości języka VBA. Napiszesz własne rozwiązania automatyzujące Twoją pracę i połączysz Excela z innymi aplikacjami Office.

Na spotkaniu dowiesz się:

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Zobacz film o możliwościach języka VBA

Jest to jeden z 10 LIVE na naszym kanale YouTube, dotyczącym programowania arkuszy kalkulacyjnych.

Agenda szkolenia

Nagrywanie makr

Wprowadzenie do VBA

Podstawy Visual Basic for Applications

Sterowanie przebiegiem procedury

Funkcje w Microsoft Excel

Obiekty Microsoft Excel z poziomu VBA

Zaufali nam

Daniel Podsadecki

NFZ Kraków
5/5

Polecam szkolenia w Include Akademii - piszę na gorąco po szkoleniu z MS Excel. Na szkoleniu przedstawionych zostało mnóstwo ciekawych przykładów, pan Norbert pokazał nam różne możliwości rozwiązywania problemów, utwierdzając mnie w przekonaniu jak bardzo wszechstronnym narzędziem jest Excel. Myślę, że cała grupa przekonała się, że warto opuścić swoje utarte "excelowe" szlaki, żeby było jeszcze wygodniej i efektywniej. Co najlepsze, wszystko było okraszone poczuciem humoru, dzięki czemu zdobywanie wiedzy było jeszcze przyjemniejsze. Teraz czas na VBA 🙂

5/5

Z firmą Include Akademia zaliczyłam szkolenia z zaawansowanego Excel-a i VBA. Zajęcia bardzo dobrze przygotowane. Wiedza przekazywana w przystępny sposób. Polecam!

Katarzyna Wons

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Zamów szkolenie

Programowanie VBA - Podstawy tworzenia automatyzacji

Tryb szkolenia: online lub stacjonarne (w siedzibie Twojej firmy)

Czas trwania: 2 dni (14 godzin)

Liczba uczestników: do 15 osób

Cena netto

6 000 PLN

Szkolenie plus roczny dostęp do kursu online dla wszystkich uczestników

8 000 PLN

Zadaj pytanie

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu realizacji zgłoszenia przez Include Akademia Norbert Waszak, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia.

Trener Norbert Waszak

Od 17 lat tłumaczę Excela na ludzki język. Moje autorskie rozwiązania wspierają analityków PGE, Warta S.A., Leroy Merlin, Animex, Bolix S.A., Castorama, NFZ, Dalkia, Saint-Gobain, itp. Dostarczam praktycznych szkoleń z programowania, analizy i prezentacji danych i projektowania w MS Project.

Proponowane szkolenia